راه حل ها

راه حل های خدمات شیر

طیف متنوع خدمات مهندسی ما برای برآوردن نیازهای خاص شما و تضمین عملکرد بهینه برای کسب و کار شما طراحی شده است. در اینجا یک نگاه اجمالی از راه حل های ما است:

پشتیبانی پس از بازار برای تولیدکنندگان شیر

قطعات مهندسی - CMM و نمونه سازی

نگهداری پیشگیرانه و دوره ای (PM)

پلت فرم تعمیر

برنامه های آموزشی تخصصی

مدیریت سوپاپ مبتنی بر دانش

بازرسی، آزمایش و صدور گواهینامه

مشاوره و ارتقاء فنی

خدمات قابلیت اطمینان

اتوماسیون سوپاپ

بسته راه حل جامع

ما در GPMCO به ارائه خدمات مهندسی استثنایی افتخار می کنیم و به موفقیت شما متعهد هستیم. با ما تماس بگیرید تا بررسی کنید که چگونه می توانیم با تخصص خود به کسب و کار شما قدرت دهیم.

راه حل های کسب و کار

ما در GIT، فروش و بازاریابی محصولات و خدمات ارائه شده در گروه و همچنین سایر شرکت ها را در بازارهای داخلی و بین المللی انجام می دهیم. GIT بسته کاملی از راه‌حل‌های تجاری - از تحقیق و تحلیل بازار گرفته تا تسهیل صادرات/واردات یا مشاوره - را ارائه می‌کند تا به کسب‌وکارها در گسترش بازار خود و بهبود عملکرد فروش کمک کند.

راه حل های EPC

ما طیف کاملی از خدمات مهندسی، تدارکات و ساخت و ساز را برای صنایع نفت و گاز و سایر صنایع - از ایده و مفهوم تا طراحی دقیق - کاملاً یکپارچه و با خدمات پشتیبانی قابل اعتماد در طول عملیات ارائه می دهیم. فناوری پیشرو ما در بخش انرژی، همراه با تخصص در مدیریت پروژه و شبکه گسترده گروه گودختر، PFE را قادر می سازد تا با طیف گسترده ای از پروژه های کلید در دست در حوزه های مختلف بخش انرژی مطابقت داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات به روز، اخبار، بینش یا تبلیغات در خبرنامه ما ثبت نام کنید.