ارزش ها

بیانیه ارزش­ گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار

گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار سازمانی است یادگیرنده، دارای سرمایه ­های انسانی خلاق و توانمند و سیستم­ های کارآمد و اثربخش که در مسیر تحقق چشم­ انداز برگزیده خود و با هدف عمل به رسالت خود، پایبندی به ارزش­ های بسیاری را سرلوحه عمل خود قرار داده که از بعد انسانی و سازمانی همواره چراغ راهنمای این گروه در عمل به تعهدات خود در قبال ذینفعان بوده ­است.

در این راستا گروه گداختار با مشخص کردن پنج رکن حیاتی فعالیت خود به عنوان مبانی اصلی موفقیت، ارزش­های خود را بر پایه آنها تعریف نموده که توجه به این ارکان، همانند قطب­نمایی گروه را در این مسیر پرتلاطم هدایت می­کند.

همکاران ما

کارکنان گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار، مهمترین سرمایه­ های مادی و معنوی آن هستند. ما با کسب مشارکت، تفویض اختیار، توانمندسازی، ترویج نوآوری و خلاقیت و ایجاد حس مسئولیت ­پذیری در قبال مشتریان و جامعه، فضای کاری مملو از آرامش، جذابیت، بهره وری، خلاقیت، نوآوری، ایمنی و اعتماد خلق می­کنیم تا ما را در دستیابی به چشم­ انداز و اهداف یاری رساند.

مشتریان ما

مشتریان گروه توسعه و نوسازی گداختار، صاحبان واقعی آن هستند. ما نه تنها خود را در قبال مشتریان پاسخگو می­دانیم بلکه موظف به جلب خشنودی ایشان می­باشیم. ما با درک نیازها و خواسته ­های حال و آینده آنها، ایجاد ارتباط تنگاتنگ و عمیق با آنان، ایجاد حس مسئولیت و پاسخگویی در قبال آنان و از همه مهم­تر ارائه خدمات و محصولات با کیفیت عالی به ایشان به بهبود فرآیندهای کسب و کار مشتریان خود اندیشیده و تلاش می­کنیم فراتر از نیازهای آنان حرکت کنیم.

فرهنگ سازمانی ما

ترویج فرهنگ تعالی و پایبندی به اخلاق کاری، یکی ‌از ارزش‌های اساسی سازمان ما است. احترام به کرامت انسانی، شفافیت و صداقت، وجدان کاری و امانت­داری، تخصص­ گرایی و شایسته سالاری، خودباوری، هم ­افزایی و بهره ­وری، تعهد و مسئولیت ­پذیری، خلاقیت و نوآوری، شایسته ­سالاری و حفظ منافع ملی موضوعات نهادینه شده در فرهنگ سازمانی و اخلاق کاری گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار است که ما با تبلیغ، ترویج و اجرای خط‌مشی اخلاقی سازمان و پایبندی به محتوای آن در فعالیت­ های روزمره، در جهت دستیابی به چشم انداز و اهداف تعیین شده حرکت می‌کنیم.

فرآیندهای ما

ما همواره بر بهبود عملکرد فرآیندها و ارتقای سطح کیفی محصولات خود در جهت خلق ارزش برای ذی­نفعان و در نتیجه تامین رضایت آنان تاکید داریم، زیرا سیستم ­ها و فرآیندهای کارا، اثربخش و مبتنی بر استانداردهای ملی و بین ­المللی و نیز قوانین و مقررات، جاری­کننده خط­مشی­ها، راهبردها و تصمیمات سازمان در دستیابی به نتایج درخشان، ثروت­ آفرینی و خلق ارزش­های پایدار برای ذی­نفعان هستند. ایجاد، یکپارچه ­سازی، حفظ و بهبود مستمر و روزآمد سیستم­ها و فرآیندهای جاری در گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار، یکی از اصلی­ ترین ارزش­های ماست.

دانش ما

بهره­ برداری صحیح از دانش انباشته گروه در طی سالیان دراز موجودیت آن در کنار دستیابی به دانش و فناوری­ های نو، ما را در حرکت به سوی تعالی توانمند می­سازد. با مدیریت خلاقانه منابع دانشی گروه، محصولات و خدمات خود را سریع­تر، بهتر، ارزان­تر و آسان­تر به مشتریان ارائه می­کنیم و برای همه ذی­نفعان نتایج درخشان و ارزش­ های پایدار خلق می­نماییم.

SQL requests:163. Generation time:5٫319 sec. Memory consumption:37.02 mb