درباره‌ی ما

تاریخچه

گروه گداختار سازنده و تامین کننده محصولات و خدمات شیرآلات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است. محصولات این شرکت طیف وسیعی از شیرآلات را شامل شده، همینطور خدمات فراهم شده توسط گروه گداختار در تمامی زنجیره ارزش صنعت شیرآلات گسترش یافته است.
شرکت توسعه و نوسازی صنایع گداختار یک شرکت کاملا خصوصی و خانوادگی است که در سال 1361 با ماشین¬کاری و ریخته-گری قطعات مختلف صنعت نفت و گاز فعالیت خود را آغاز کرده است. گداختار در ابتدا به عنوان یک مجموعه کوچک جهت ماشین¬کاری قطعات پایه¬گذاری شد. در سال 1365 تولید قطعات یدکی و خدمات ماشین¬کاری در دستور کار شرکت قرار گرفت و در ادامه موفقیت¬های اولیه گداختار، در سال 1369 با اعمال تغییر ساختاری در راستای بنا نهادن یک مجموعه ریخته¬گری مورد تایید وزارت صنعت وقت، تمامی تجهیزات، شامل تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی این مجموعه که صدرفولاد گداختار نامیده شد، از کشور انگلستان تهیه و در مجموعه مورد استفاده قرار گرفت. بیشتر بخوانید


چشم­ انداز گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار

رهبری صنعت شیرآلات در منطقه با تکیه بر دانش، فناوری و مدیریت منابع داخلی کشور

بیانیه ماموریت گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار

گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار آرمان اعتلای نام ایران و ادای مسئولیت در قبال نسل­های آینده این مرز و بوم را از طریق ایفای نقش مؤثر در خوداتکایی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و توسعه و رشد اقتصادی کشور دنبال می­نماید. گروه، ارزش­آفرینی برای ذی­نفعان را در طراحی و ساخت انواع شیرآلات، بازرگانی کالای نفت، بازسازی، تعمیر و نگهداری انواع شیرآلات تحقق بخشیده و در این مسیر سبد محصولات خود را متناسب با نیازهای مشتریان در قالب همکاری­های استراتژیک توسعه داده و خواهد داد. مشتریانی که از پاسخگویی به نیازشان به خود می­بالیم شرکت­ های معظم ملی نفت، گاز و پتروشیمی کشور می­باشند هچنین از ارائه محصولات و خدمات به تمامی شرکت­های پیمانکاری، بهره­بردار و تامین­کننده داخلی و خارجی در عرصه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مفتخریم. همواره سعی و تلاشمان این بوده که با ارائه کیفی­ترین و روزآمدترین محصولات نظیر شیرهای مخروطی، توپی، دروازه­ای، یک­طرفه، پروانه­ای و نیز لوله، اتصالات، محرک­ها، روانکارها و مواد آب­بندی و خدماتی مانند آموزش، مشاوره و نرم­افزار مشتریان را خشنود نگه داریم. همچنین با تکیه بر دانش فنی و مدیریتی خود به استقبال هر چه بیشتر صنعت و استفاده بهینه از منافع اقتصادی آن در داخل کشور کمک نماییم. بی­تردید برتری غیرقابل انکار ما نسبت به سایر همکاران داخلی و خارجی، کیفیت برتر همراه با قیمت مناسب، تحویل به موقع، خدمات ویژه پس از فروش و دسترسی سریع و بهنگام مشتریان به ما برای ارائه نقطه نظرات سازنده­شان می­باشد.
بیشتر بخوانید تماس با ما

گواهینامه­ها و افتخارات گروه صنعتی گداختار

  • اولین دارنده گواهینامه استاندارد ISO 9002 در سال 1995 از DNV هلند
  • اولین دارنده گواهینامه استاندارد ISO 9001 در صنعت شیرسازی ایران در سال 1998 از RWTUV آلمان
  • اولین گواهینامه ISO T/S 29001 در صنعت شیرسازی ایران در سال 2003 از MOODY انگلستان
  • اولین دارنده گواهینامه انطباق API 6D در صنعت شیرسازی در سال 2006 از MOODY انگلستان
  • اولین دارنده گواهینامه API 6FA برای تست ایمنی شیرآلات در سال 2007 از MOODY انگلستان
  • اولین دارنده گواهینامه ISO 14001 در صنعت شیرسازی ایران در سال 2009
  • اولین دارنده گواهینامه OHSAS 18001 در صنعت شیرسازی ایران
  • دارنده جایزه ملی ساخت داخل از وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران
  • دارنده جایزه بین­المللی طلایی کیفیت در سال 2003 از ژنو سوییس
 
گواهینامه ها
 
HISTORY

OUR TEAM

ALIQUAM SEM

Karen
Donut

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com

NULLA QUAM

Mike
McKenzie

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com

LECTUS FELIS

Paul
Shepherd

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com

 
ماشین آلات

ماشین آلات و تجهیزات

SQL requests:265. Generation time:2٫376 sec. Memory consumption:32.34 mb