تعمیر و نگهداری

تعمیر و نگهداری

نظر به سابقه بیش از ۱۰۰ ساله صنعت نفت در کشور و قدیمی بودن بسیاری از تجهیزات و نیز با توجه به شرایط خطیر کشور و محدودیت­ های موجود در سر راه تامین قطعات مورد نیاز، خدمات تعمیر به دلایل اقتصادی و منطقی از اهمیت زیادی در بحث نگهداشت شیرآلات برخوردار است. در ساده ­ترین بیان زمان تامین و تعویض شیرها با فشار کاری بالا ممکن است چند روز تا چند هفته به طول بینجامد درحالی که تعمیرات در زمانی بسیار کوتاه­ تر انجام­پذیرند. با وقوف بر این موضوع، گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار در قالب شرکت GPMCo. و با تکیه بر فناوری­ های نوین و به روز صنعتی و نیز دانش و تجربه اندوخته خود، اماده ارائه انواع خدمات تعمیراتی به مشتریان می­باشد.

انجام عملیات بازسازی شیرآلات مختلف دروازه­ای، توپی، سماوری، کروی و غیرهدر کلیه سایزها و کلاس ها منطبق با استانداردهای API 6D,API RP 621  و ارائه گواهینامه تعمیر با یک سال گارانتی و نیز انجام عملیات با استفاده از تکنیک های جدید بازسازی و رفع عیوب شیرآلات روی خطوط و دارای آمادگی حضور در کلیه عملیات Overhaul مجموعه های نفت و گاز کشور از جمله خدمات تعمیراتی این گروه می­باشد.

از سوی دیگر در سالیان گذاشته موضوع نگه داشت تجهیزات با توجه به پیچیدگی آنها و نیز هزینه ­های بالای خرید یا تعمیرات تبدیل به رویکرد غالب گشته است. لذا این گروه با هدف پاسخ­گویی به نیاز مشتریان برنامه­ریزی سیستم­ های نت پیکیرانه و حتی پیش­گویانه را در دستور کار قرار داده است که با ارائه سرویس­ های پیشگیرانه و ادواری بر روی شیرآلات به صورت همکاری­های بلند مدت سالیانه و تهیه دستورالعمل­های تعمیر و نگهداری پیش­گیرانه (PM) برای هر یک از انواع شیرآلات هزینه­ های مادی و غیرمادی ناشی از خرابی شیرآلات را کاهش دهد.

SQL requests:162. Generation time:5٫577 sec. Memory consumption:37.04 mb